Boy in anorak. 
Photo: Marius E. Hauge/ MFA Norway .Boy in anorak. Photo: Marius E. Hauge/ MFA Norway

Vaiko apsaugos tarnyba turi padėti sukurti vaikams ir jaunuoliams saugias gyvenimo sąlygas. Pagrindinė vaiko globos tarnybos užduotis yra užtikrinti, kad vaikams ir jaunuoliams, gyvenantiems tokiomis sąlygomis, kurios gali pažeisti jų sveikatą ir vystymąsi, būtų tinkamu laiku suteikta reikalinga pagalba ir globa.

Read more
Boy in anorak. 
Photo: Marius E. Hauge/ MFA Norway  .

Gero gyvenimo pagrindas sukuriamas vaikystėje. Norvegijos vyriausybės prioritetas yra užtikrinti, kad visi vaikai ir jaunuoliai Norvegijoje gyventų saugiai ir gerai. Kviečiame susipažinti su pagrindiniais Norvegijos vaikų apsaugos principais, institucijomis ir jų veikla.

Read more

Informacija apie užsienyje registruotų automobilių naudojmo Norvegijoje taisykles yra skelbiama  Norvegijos mokesčių tarnybos svetainėje .    

Read more

2009 m. kovo mėnesį buvo įkurti Norvegijos - Lietuvos prekybos rūmai (Asociacija "Norwegian - Lithuanian Chamber of Commerce") Daugiau informacijos skaitykite Norvegijos - Lietuvos prekybos rūmų interneto sveitainėje.

Read more

Norvegijos mokesčių tarnybos interneto svetainė anglų kalba skirta užsienio dardaviams, įmonėms ir darbuotojams

Read more

Lietuvos Republikos asmens tapatybės kortelę turintys asmenys gali vykti į Norvegiją.

Read more
Photo: Guri Dahl/tinagent.com .

Europos Sąjungos /Europos Ekonominės Erdvės piliečiams nereikia kreiptis dėl gyvenimo leidimo Norvegijoje. Užtenka užsiregistruoti.

Read more

Norvegijos darbo inspekcija savo interneto svetainėje skelbia daug naudingos informacijos lietuvių kalba.   MediaUnit . .    Visą šią informaciją rasite, pasupaudę šią nuorodą.  

Read more

Osle veikia Paslaugų centras užsienio darbuotojams!

Read more